ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ФОТО АПАРАТИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Навигации
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
 
  КОЛИЧКИ
  ХРАНИЛИЦИ
 
Колички
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Хранилици
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 18623
АПАРАТ ЗА КРОФНИ МАКС АК 850
Mоќност: 700w
Нелепливи плочи лесни за чистење
Капацитет: 7 крофни
Рачкa отпорнa на топлина
Автоматски термостат
Можност за поставување во вертикална положба
Редовна цена Акциска цена Цена на рати
1.199 1.199 12рати 24рати 36рати 48рати
100 53 40 31
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    
Mоќност: 700w
Нелепливи плочи лесни за чистење
Капацитет: 7 крофни
Рачкa отпорнa на топлина
Автоматски термостат
Можност за поставување во вертикална положба
   
Слични артикли  
 
АПАРАТ ЗА КРОФНИ МАКС АК 850
1.199
Додади во кошничка
Додади во Омилени