ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ФОТО АПАРАТИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Навигации
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 22233
АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ МАКС ЦП 211
Моќност: 1000W
Дијаметар: 30cm
Нелеплива подлога за лесно чистење
Куќиште отпорном на топлина
Променлив термостат

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
1.499 1.499 12рати 24рати 36рати 48рати
125 66 50 39
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    
Моќност: 1000W
Дијаметар: 30cm
Нелеплива подлога за лесно чистење
Куќиште отпорном на топлина
Индикаторска сијаличка
Променлив термостат
Не лизгачки ногарки
Додатоци: т-вилушка и дрвена шпатула

   
Слични артикли  
 
АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ СЕВЕРИН 2198
2.399
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ РАСЕЛ ХОБС 20920 56
2.290
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ МАКС ЦП 211
1.499
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ МАКС ЦП 01 Ц
1.799
Додади во кошничка
Додади во Омилени