ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ФОТО АПАРАТИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Навигации
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
 
  КОЛИЧКИ
  ХРАНИЛИЦИ
 
Колички
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Хранилици
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 21052
АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО СЕВЕРИН 8090

Капацитет за вода: 1,1 л
Контејнер за зрно кафе: 160 g
Тенок дизајн: ширина 18 cm
Притисок во пумпата max: 19 bar
Cупер тивок процес на мелење со: 75 dB (A)
Пренослив одводник од нерѓосувачки челик
Конус мелница од нерѓосувачки челик
Режим на брзина за подготовка на еспресо за 45 секунди

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
32.999 32.999 12рати 24рати 36рати 48рати
2.750 1.457 1.101 856
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    

Капацитет за вода: 1,1 л
Контејнер за зрно кафе: 160 g
Тенок дизајн: ширина 18 cm
Притисок во пумпата max: 19 bar
Cупер тивок процес на мелење со: 75 dB (A)
Пренослив одводник од нерѓосувачки челик
Конус мелница од нерѓосувачки челик
Режим на брзина за подготовка на еспресо за 45 секунди
Mодерно и едноставно работење на допир
Лесно се чисти со отстранлива единица за подготовка (капацитет: 10 g)
Функција на топла вода, за подготовка на други пијалоци со топла вода
Прилагодлива висина, во зависност од големината на чашата
Еко режим за уште помала потрошувачка на енергија
Автоматско исклучување за заштеда на енергија, прилагодливо во 3 временски интервали
Тежина: 7,9 кг
Димензии на уредот: 39,5 x 18,2 x 32 см

   
Слични артикли  
 
АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО СЕВЕРИН 8090
32.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО СЕВЕРИН 5991
5.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО СЕВЕРИН 5978
3.899
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО ИЛЛИ Џ7.1
12.300
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО ИЛЛИ Ѕ3А
7.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО ИЛЛИ Ѕ1.1
11.600
Додади во кошничка
Додади во Омилени