ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ФОТО АПАРАТИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Навигации
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 11840
АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ МАКС НЕ 201А ЦРВЕНО

Моќност: 650W
Капациет на вода: максимум 270ml
Копче за вклучување/ исклучување
Скриен грејач
Лесен за употреба
База со кабел

Редовна цена Акциска цена Цена на рати
1.159 1.159 12рати 24рати 36рати 48рати
97 51 39 30
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    

Тип: Апарат за варење кафе
Моќност: 650W
Капациет на вода: максимум 270ml
Копче за вклучување/ исклучување
Скриен грејач
Лесен за употреба
Ергономска рачка
Ѓезвето се едделува од базата
База со кабел

   
Слични артикли  
 
КАФЕМАТ СЕВЕРИН 9728
1.329
Додади во кошничка
Додади во Омилени
КАФЕМАТ СЕВЕРИН 4771
2.495
Додади во кошничка
Додади во Омилени
КАФЕМАТ СЕВЕРИН 4496
2.949
Додади во кошничка
Додади во Омилени
КАФЕМАТ СЕВЕРИН 4478
1.899
Додади во кошничка
Додади во Омилени
КАФЕМАТ СЕВЕРИН 4312
2.559
Додади во кошничка
Додади во Омилени
КАФЕМАТ РАСЕЛ ХОБС 24010-56 АДВЕНЧР
2.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ МАКС НЕ 201А ЦРВЕНО
1.159
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ ГОРЕЊЕ ТЦМ 800 Е
1.990
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ ГОРЕЊЕ АТЦМ 730 Т
4.390
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА-КАФЕ СЕВЕРИН 3593 ЛИЛА
499
Додади во кошничка
Додади во Омилени
АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ПЕНА-КАФЕ СЕВЕРИН 3591 ЦРВЕН
349
Додади во кошничка
Додади во Омилени