ТЕЛЕВИЗОРИ
 
ДОМАШНО КИНО DVD
АУДИО ОПРЕМА
КОМУНИКАЦИИ ТЕЛЕФОНИ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Лед
Држачи
Антени
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДВД/Блуреј плеери
Домашно кино (surround)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Авто Звучници
Авто CD плеери
Радио будилници
Мини системи
 
 
 
 
 
 
 
 
Мобилни телефони
Фиксни телефони
Дигитални фото апарати
Камери
Смарт часовници
MP3 плеери
 
 
 
 
 
 
ГРАДИНАРСКА
ОПРЕМА

АЛАТИ
АКЦЕСОАРИ

Косилки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Алати
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Скали
Сијалици
Детски светилки - лустери
Даски за пеглање
Сушари за алишта
Колички за пазарење
 
 
 
 
 
 
   
 
Шифра: 18801
ЕЛЕКТРИЧЕН СКУТЕР БЕЛ
Максимален домет: 20км
Максимална брзина: 15км/ч
Максимална тежина: 120кг
Минимална тежина: 20кг
Батерија: 4400mah Powered Lithium
Време на полнење: 2-3 часа
Моќност на батеријата: 158W
*ГРАТИС ТОРБА
Редовна цена Акциска цена Цена на рати
15.990 9.999 12рати 24рати 36рати 48рати
1.333 706 533 415
Додади во Омилени Додади во Омилени
   
    
   
Слични артикли  
 
ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ ХАМАЧИ ЕТ - А11
23.999
Додади во кошничка
Додади во Омилени