Попуст!

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ MAX CP 211

Моќност: 1000W
Дијаметар: 30cm
Нелеплива подлога за лесно чистење
Куќиште отпорном на топлина
Променлив термостат

999.00ден

In stock

Достапност

Scroll Location

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ MAX CP 211

Опис

Моќност: 1000W
Дијаметар: 30cm
Нелеплива подлога за лесно чистење
Куќиште отпорном на топлина
Индикаторска сијаличка
Променлив термостат
Не лизгачки ногарки
Додатоци: т-вилушка и дрвена шпатула

 •  
 •  
 •  

Дополнителни информации

Баркод

Бренд

  Побарај понуда

  0
  Кошничка
  • No products in the cart.