ВЕЛОСИПЕД MAX WAREFARE 7.0 24

Метален рам 14″
Висококвалитетни гуми Wanda 24″x1,95
Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач
Vader Sport седиште со М6 Quick Release
Дупли алуминиумски бандажи
V-brake алуминиумски кочници
Средна осовина со затворен касетен систем

8,990.00ден

In stock

Достапност

Scroll Location

ВЕЛОСИПЕД MAX WAREFARE 7.0 24

Опис

Метален рам 14″
Висококвалитетни гуми Wanda 24″x1,95
Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач
Vader Sport седиште со М6 Quick Release
Дупли алуминиумски бандажи
V-brake алуминиумски кочници
Средна осовина со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач – Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Полу метални педали со лагери

 •  
 •  
 •  

Дополнителни информации

Баркод

Бренд

  Побарај понуда

  0
  Кошничка
  • No products in the cart.